Lamborghini показала свої “зіркові” автомобілі

Спеціальна експозиція музею Ламборгіні в Сант-Агата Болоньєзе присвячена автомобілям, котрі знімались у кіно.

Протягом 47 років різні моделі Lamborghini ставали зірками великого екрану. Тепер усі вони зібрані разом на спеціальній експозиції музею у Сант-Агата Болоньезе, – передає auto.24tv.

Виставка відкрита щодня з 9:30 до 19:00 до 31 жовтня. Тут можна побачити назнаменитіших “гарцюючих биків”.

Однією з найвідоміших кіно-моделей марки є Miura. Цей суперкар став зіркою фільму “Італійська робота” 1969 року. Не менш легендарний Countach знімався у фільмі 1981 року “Cannonball Run”. Той, хто бачив фільм “Рокі 4” 1985 року з Сільвестром Сталоне, згадає рідкісну модель Jalpa.

Новітню кіно-історію марки відкриває перший джип у історії марки – LM002. Він з’явився задовго до Urus і у 2009 році став одним з героїв четвертої частини “Форсажу”.

У 2012 році у фільмі “Темний лицар повстає” Брюс Уейн керував Aventador, а за чотири роки до того у першому “Темному лицарі” Бетмен уподобав собі Murcielago.

Huracan став частиною марвеловської кіноісторії “Доктор Стрендж”, що вийшов на екрани у 2016 році.

Експозиція також включає інші моделі Lamborghini, що з’являлись на срібному екрані: Gallardo Super Trofeo (“Італійська гонка”, 2016) та 350 GT (“Бар Спорт”, 2011). А ще прямо у музеї можна подивитись два фільми, героями яких є нові моделі марки – Sesto Elemento та Centenario.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *