Козак Гаврилюк працює таксистом у Києві

Колишній народний депутат Верховної Ради VIII союз з фракції “Народний фронт”, відомий учасник Революції Достоїнства Михаїла Гаврилюка працює таксистом у Києві.

Нещодавно жителька Києва Алла Железняк розповіла в одній з соцмереж проте, що водій таксі, який її напередодні підвозив, дуже схожий на екс-нардепа Гарилюка, опублікувавши фотопідтвердження. У зв’язку з цим народний обранець відреагував на цю інформацію у Фейсбуку, заявивши, що дійсно працює таксистом, адже має для цього усі необхідні якості.

“Так, я вирішив деякий час потаксувати. Справжній таксист має вміти три речі: добре орієнтуватися на місцевості, акуратно водити авто і розумітися в політиці, тому я ідеально підходжу на цей пост. Це, звісно, не робота моєї мрії, але сидіти без діла я не люблю, і жодної роботи не цураюсь. Тому поки так”, – написав він.

Окрім цього, Гаврилюк подякував українським журналістам, які телефонували до нього та запитували про його роботу, та закликав користуватися таксі.

“Щиро дякую всім журналістам, які просили коментар, за увагу до моєї персони, але ажіотажу щодо цього трохи не розумію. Замовляйте таксі, і якщо нам судилося зустрітися, ми зустрінемось і побалакаємо) Окремо ж інтерв‘ю давати не буду. Дякую за розуміння”, – підсумував він.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.