Комунальний Апокаліпсис у Харкові добіг кінця. Людям дали тепло (+відео)

У Харкові відновили постачання тепла в будинки, які залишилися без опалення через аварію на тепловій магістралі. Зранку 26 лютого у повному обсязі відновили теплопостачання об’єктів соціально-побутової сфери. Станом на 15:30 без тепла залишалося 14 багатоповерхових житлових будинків, повідомляв ДСНС.

Паралельно тривали роботи з заповнення теплоносієм теплових магістралей. Через ремонтні роботи у кількох районах Харкова було частково відсутнє водопостачання.

Впродовж дня температура у квартирах харків’ян підтримувалася на рівні 15-18 градусів тепла. На вечір її почали підіймати. Розгорнуто 10 пунктів обігріву, однак вони порожні.

Нагадаємо, що 24 лютого у Харкові через прорив труби магістральної тепломережі у Немишлянському районі міста без теплопостачання залишилися 666 житлових будинків і об’єктів соціально-побутової сфери у двох районах міста: 605 багатоповерхових житлових будинків, 26 шкіл, 21 дитячий садок і 14 лікувальних закладів.

Вранці 25 лютого внаслідок повторних поривів труби резервної мережі теплопостачання діаметром 700 мм (за адресами – Другий Петренківський в’їзд, 15 і вулиця Благодатна, 3) залишилися без теплопостачання ще 81 багатоповерховий житловий будинок, 5 лікувальних закладів, 4 школи, 5 дитячих садків і 2 позашкільні заклади.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *