Колекціонера зброї, якого обікрали в інтересах генпрокурора Пшонки, визнали невинуватим

Запорізький колекціонер упізнав свою зброю на дачі Пшонки в Гореничах. Але зброї нема, вона щезла.

Нині поставлено крапку в довготривалому, резонансному кримінальному провадженні стосовно запорізького колекціонера зброї за ч. 1, 2 ст. 263 КК України. У судовому засіданні прокурор Запорізької місцевої прокуратури № 3 оголосив постанову про відмову від обвинувачення у справі. Про це повідомляє Запорізька облпрокуратура.

У грудні 2016 року Генеральний прокурор України Юрій Луценко прийняв на особистому прийомі відомого українського колекціонера, який протягом шести років добивався справедливості щодо висунутого йому обвинувачення у незаконному поводженні зі зброєю.

Луценко доручив вжити невідкладних заходів, спрямованих на захист законних прав та інтересів заявника.
Нагадаємо, звинувачення стосовно колекціонера ґрунтувалося на висновках експертизи, що зброя з його колекції визначена, як вогнепальна, придатна до використання.

Однак, відповідно до висновків Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. професора Бокаріуса, пред’явлене обвинувачення не підтвердилось.

Також у 2010 році працівники Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Запорізькій області за місцем проживання колекціонера провели обшуки і вилучили колекцію холодної зброї періоду XV – XX столітть, кількістю 513 одиниць. Згодом зброю із своєї колекції він бачив в телевізійній передачі з місця проживання колишнього Генерального прокурора Пшонки. Частина колекції до цього часу не повернута, і місце її знаходження невідоме.

За даним фактом досудове розслідування ще триває.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *