Карантин – не перешкода для кохання

З початку березня в Україні зареєстрували майже шість тисяч шлюбів, з них понад тисячу – під час запровадженого карантину.

Українці, які подали заяву до РАЦСу перед початком карантину змогли офіційно побратися, але з умовою дотримуватися заходів безпеки. На сторінці Мін’юсту у Фейсбуку з’явилися фото весіль під час епідемії.

“У зв’язку з карантином, запровадженим з метою запобігання поширенню вірусу COVID-19, прийнято рішення обмежити прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану. Однак всі заяви про державну реєстрацію шлюбу, подані до 13 березня 2020 року, будуть реалізовані у визначений час відповідно до вимог законодавства”, — йдеться у повідомленні.

Для урочистих церемоній молодята та гості одягали маски та рукавички для індивідуального захисту від коронавірусної інфекції.

На час карантину рекомендуємо громадянам відвідувати органи та установи юстиції тільки у разі крайньої потреби. Відповіді на запитання та консультації надаватимуться в телефонному режимі та за допомогою онлайн-сервісів, – йдеться у повіжомленні.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *