Івано-Франківський студент Віталій Белей розробив авторську програму з моніторингу коронавірусу

Іванофранківець Віталій Белей навчається на спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” в Університеті Короля Данила
Хлопець написав комп’ютерну програму, яка дає інформацію про кількість хворих та тих, хто одужав, а також показує співвідношення кількості хворих та тих, хто перехворів, до загальної кількості населення в регіоні.

Про це повідомляє Курс.

Сьогодні програма дає інформацію тільки про стан справ в Україні та Івано-Франківській області. Але розробник планує розширювати географію (додати статистику по всіх областях) та доповнити її цікавими даними, які будуть більш повно відображати динаміку захворюваності в цих областях.

На думку Віталія, програма буде корисною для всіх, хто цікавиться ситуацією з COVID-19 в своєму регіоні та хоче без зайвих пошуків мати найсвіжішу інформацію в одному віджеті.

“Алгоритм її роботи дуже простий: програма бере інформацію з відкритих статистичних джерел, які оновлюються кожного дня, та використовує цю інформацію для формування вторинної статистики, прив’язаної до кожного регіону. Вікно програми прозоре, вона не заважає роботі, а важлива інформація залишається доступною без входу в браузер”, – каже Віталій.

Розробник погодився надати можливість кожному охочому встановити цю програму в себе на персональному комп’ютері. Для цього необхідно виконати два прості кроки:

1. Завантажити програму Visual C++ за цим посиланням та в один клік встановити її на персональному комп’ютері.

2. Завантажити безпосередньо програму CoronaStats за ось таким посиланням й просто відкрити її.

Після цього можна вибирати область чи Україну в цілому і бачити найсвіжішу статистику, яка оновлюється автоматично кожного дня.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *