Хто і як постачав армії “паперові” бронежилети. Фрагменти розмов (+відео)

«Готуйся, якого… ти приймаєш бронежилети, які пробиваються шість разів», – це цитата з розмов військовослужбовців, відповідальних за закупівлю бронежилетів та іншого речового майна для українських військових.

Зважаючи на суспільний резонанс навколо досудового розслідування кримінального провадження за фактом закупівлі посадовими особами МО України за завищеними цінами речового майна, що не відповідає технічним вимогам, Державне бюро розслідувань опублікувало деякі фрагменти розмов цих чиновників. Вони знали про те, що бронежилети прострілюються, але, не дивлячись на це, прийняли продукцію у виробника.

Про це повідомляє ДБР.

На відео також демонструються лабораторні випробування вилучених під час слідчих дій бронежилетів Корсар М3с 1-4 класу захисту. Нагадаємо, слідчі ДБР вилучили 11 тисяч таких екземплярів.

Для остаточних висновків щодо невідповідності закупленого речового майна призначено комплекс експертиз. Однак вже за попередніми даними дії високопосадовців спричинили шкоду державі у сумі близько 100 мільйонів гривень.

Крім того, тривають слідчі дії з вилученими документами.  Вони проводяться максимально швидко, в інтересах не тільки слідства, але й завдань Міноборони. Вилучені оригінали документів та еталонні зразки будуть якнайшвидше повернуті у передбачений законом спосіб.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *