Гостомельський депутат Чемерис “вирішував” питання за 30 тисяч

Стало відомо, скільки грошей треба дати в Гостомелі, щоб дозволили розмістити пересувну автокав’ярню або якусь торговельну “точку”. 30 тисяч гривень. Таку суму зажадав від підприємця головний інспектор з благоустрою Гостомельської селищної ради Сергій Чемерис.

Додамо, що Чемерис є також депутатом Гостомельської селищної ради, входить до провладної більшості, яка підтримує колишнього регіонала, мера Юрія Прилипка. Як стверджують представники громадськості, під час сесійних засідань Чемерис завжди голосує в унісон з командою Прилипка. Свого часу він був помічником депутата Ірпінської міськради Юрія Прилипка.

До Чемериса є чимало питань у колег з демократичного табору Гостомельської селищної ради, громадських активістів, які борються з тотальним розграбуванням селища.

Затримали підозрюваного працівники Київської місцевої прокуратури №5 спільно з колегами із СБУ.

Прокуратура Києва зазначає (не називаючи прізвища підозрюваного), що чиновник “зажадав від підприємця грошову винагороду в розмірі 30 тисяч гривень за сприяння в укладенні договору щодо розміщення об’єктів пересувної торгівлі на території Гостомеля. Посадовця затримано після одержання ним другого траншу неправомірної вигоди у сумі 20 тисяч гривень. На даний час за місцем роботи фігуранта кримінального провадження тривають обшуки”.

Затримали Чемериса на території складів у Гостомелі, на вулиці Свято-Покровській — тут розташовано відділ з благоустрою селищної ради. А ці приміщення, говорять у селищі, належать фірмі, яку контролює мер Прилипко. Отже, комунальна структура з благоустрою знаходиться ніби “у приймах” Прилипка. Ось така “співпраця”.

Леонід БОРИСЕНКО

Фото із сайту прокуратури Києва

Фото на головній: депутат Чемерис (стоїть біля президії) уважно ловить кожне слово мера Прилипка (крайній ліворуч)

Фото “Українського репортера”

На цю тему читайте також тут

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *