Головний інфекціоніст США попереджає про ризик 100 тисяч заражень на день

Директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі прогнозує різкий сплеск нових заражень коронавірусом в країні – до 100 тисяч за добу.

“На даний момент ми маємо понад 40 тисяч нових випадків за добу. Я не здивуюся, якщо цей показник підскочить до 100 тисяч”, – цитує CNN заяву Фаучі, зроблену під час слухань в Конгресі.

У 36 штатах відзначено зростання числа випадків COVID-19, зокрема на півдні країни. 26 червня в США було зареєстровано понад 40 тисяч нових випадків COVID-19, це новий антирекорд з початку пандемії. Причиною рекордних показників нових випадків захворювання і госпіталізацій називають передчасне «відкриття» штатів і порушення правил соціального дистанціювання.

Однак головний інфекціоніст США не став озвучувати підсумкові прогнози щодо захворюваності та смертності від коронавірусу: “Це буде дуже тривожно, я гарантую це”.

За словами Фаучі, США “рухаються в неправильному напрямку” і ситуація з коронавірусом виходить з-під контролю.

“Я дуже стурбований тим, що зараз відбувається, особливо в чотирьох штатах [Флорида, Техас, Каліфорнія і Аризона], на які припадає близько 50% нових випадків інфікування”, – додав він.

Читайте також: Мільйони людей можуть померти, якщо світ зіткнеться з другою хвилею COVID-19, – ВООЗ

Виступаючи у Конгресі, Фаучі і директор Центрів США з контролю і профілактики захворювань Роберт Редфілд наголосили на важливості носіння масок в громадських місцях. Фаучі сказав, що “ми рекомендуємо носити маски всім”.

Згідно з даними американського університету Джонса Хопкінса, кількість хворих на коронавірус в США перевищує 2,6 млн осіб. Щонайменше 126 тисяч американців померли.

У світі число випадків зараження коронавірусом перевищило 10 млн, понад 507 тисяч осіб померли. Щонайменше 5 млн пацієнтів уже одужали.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *