У Нью-Йорку зустрілися перші леді США та України

Перша леді України Олена Зеленська 21 вересня зустрілася з першою леді США Джилл Байден, завітавши на захід, який організувала дружина американського президента Джо Байдена на полях 78-ї сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку (США).

Відповідні знімки опублікували на сторінці Зеленської в Instagram.

“Була рада відвідати захід, організований Джилл Бейден, і поспілкуватися з колегами. Те, що маємо спільні цілі та системно працюємо заради них, дає впевненість, що ми обов’язково досягнемо результату – так само спільно”, – написала Зеленська.

Перша леді України обрала для заходу те саме вбрання, у якому напередодні відвідала Метрополітен-музей у Нью-Йорку. Зеленська доповнила образ брошкою у вигляді півня, яку створив український бренд Gunia Project.

Олена Зеленська разом із Володимиром Зеленським прибули до США 18 вересня.

Під час візиту до США Зеленська виступила на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, зустрілася із главою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тедросом Адханомом Гебреєсусом, а також взяла участь у підсумковій сесії Clinton Global 2023, де здобула нагороду за громадянське лідерство Clinton Global Citizen Awards із рук дружини експрезидента США Білла Клінтона Гілларі Клінтон.

20 вересня Зеленська відвідала Музей мистецтва Метрополітен у Нью-Йорку (США). Зеленська повідомила, що разом із керівництвом музею презентували кампанію “МЕТ говорить українською”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *