Головну ялинку України на Софійській площі уже розібрали

Новорічні свята завершуються, відтак у Києві демонтують головну ялинку країни. Наразі робітники в спецодязі зняли всі прикраси зі святкового дерева та майже розібрали його. Ярмарок на Софійській площі не працює.

Нагадаємо, що головну ялинку урочисто відкрили на День Миколая, 19 грудня. Упродовж майже місяця 30-метрове новорічне дерево було найпопулярнішою атракцією для киян та гостей української столиці. Проте свята завершуються, а організатори розпочали плановий і анонсований демонтаж.

Перед запланованим демонтажем представники компанії Folk Ukraine, яка займалась декором новорічних локацій Києва, влаштували урочисте закриття головної ялинки, – повідомляє 24 tv.

Захід завершився концертом за участю НАОНІ та DJ SLAP. Окрім цього, організатори запевнили, що на Контрактовій площі святкове містечко працюватиме до 19 січня.

Цьогоріч головну ялинку прикрасили 750 іграшками та трьома кілометрами гірлянд червоного, золотого та білого кольорів. Святкове дерево поєднало національні мотиви, зокрема, прикраси у вигляді опішнянської кераміки. Навколо ялинки організатори свята поставили персонажів з балету “Лускунчик” та українських казок.

Окрім головної ялинки на Софійській площі, у Києві можна було побачити ще 11 ялинок на різних локаціях, але менших за розміром. Так, на Контрактовій площі декорації нагадували творчість Марії Приймаченко. Всі дерева після демонтажу планують відправити на перероблення.

Читайте також: Київська ялинка – у ТОП-5 найгарніших у Європі

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *