Голова Держкіно Іллєнко закликає Зеленського не допустити показу “Сватів” (+відео)

З цього приовду Іллєнко розмістив на сторінці у Фейсбуку звернення до Президента.

Він закликає, не повторювати помилок попередників. “Серіал «Свати» – це ваша «ліпецька фабрика». І хай вас не вводить в оману високий рейтинг, адже і цукерки «Рошен» із насолодою поїдала вся Україна” – говорить Іллєнко.

Він стверджує, що до ефіру “1+1” “Свати” “повернулися в результаті рішення Окружного адміністративного суду Києва, яким були скасовані накази Держкіно, Міністерства культури і Служби безпеки України”. У 2017 році російського актора Федора Добронравова внесли в “чорний список” в Україні – й дозвіл на прокат фільму було скасовано.

Іллєнко повідомив: “Кілька днів тому до Держкіно звернулися представники каналу “1+1” з проханням щодо видачі прокатного посвідчення на другий сезон серіалу “Свати”, який нещодавно проходив оцінку експертної комісії”.

“Тоді висновок був негативний, але вони наразі перемонтували серіал – і Держкіно змушене діяти згідно з чинним законодавством”, – сказав він.

“Я глибоко переконаний, що питання “Сватів” виходить за межі юридичного аспекту, воно лежить в площині моральній і політичній”, – заявив Іллєнко.

Він звернувся до Зеленського: “Пане Володимире, Ви вже не є продюсером серіалу “Свати”, не є його виробником – сьогодні Ви є президентом України”.

“Я вважаю, що саме Ви маєте ухвалити рішення щодо подальшої долі цього серіалу і показати, що для Вас є пріоритетом – повернення цього продукту в ефір чи очищення інформаційного простору України від українофобів, що нехтують національним суверенітетом і територіальною цілісністю нашої держави”, – заявив Іллєнко.

“Ми, згідно з законом, видамо прокатне посвідчення – і присутність цього серіалу в прокаті “Плюсів” буде наочно й щоденно всім демонструвати, у чому для Вас пріоритет”, – вважає Іллєнко.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *