Генпрокуратура відстояла повернення до державної власності 47 гектарів лісу на Київщині

Генеральна прокуратура заявила три позови в інтересах держави до фізичних осіб: про скасування як незаконних розпоряджень голови Київської ОДА, визнання недійсними держактів на право власності на ділянки лісогосподарського призначення площею понад 47 га в Обухівському районі та витребування їх із незаконного володіння і повернення у власність держави.

Установлено, що розпорядженнями Київської ОДА – всупереч вимогам Закону «Про місцеві державні адміністрації», а також Земельного та Лісового кодексів – ці ділянки було вилучено з постійного користування держпідприємства «Київське лісове господарство». Внаслідок зміни цільового призначення їх було передано у приватну власність, інформує Генпрокуратура.

Згадані позови задоволено, ділянки вартістю 16,6 млн. грн. повернуто у власність держави. Відповідні рішення суди апеляційної та касаційної інстанцій залишили чинними.

Однак відповідачі, бажаючи залишити у приватній власності спірні ділянки, звернулися до Апеляційного суду Київської області із заявами про перегляд судових рішень у зв’язку із нововиявленими обставинами.

Завдяки активній участі Генпрокуратури Апеляційний суд Київської області, погодившись із доводами прокурора, відхилив ці заяви – земельні ділянки залишилися державними.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *