Генерал Воробйов мав би бути начальником Генерального штабу

Сьогодні, 11 лютого, відійшов за вічну межу начальник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського генерал-полковник Геннадій Воробйов. Йому було 56 років.

Геннадій Петрович помер на робочому місці — у службовому кабінеті. Провів нараду, а потім… його не стало. Пишуть, що не витримало серце. І ще кажуть, нарада була не з категорії стресових… Хоч стресів, певно, вистачало у житті генерала Воробйова.

Один із українських генералів, який разом з колегами створював нашу армію і добре знав Геннадія Петровича, сказав “Українському репортеру”:

– Саме Воробйов мав би бути начальником Генерального штабу! Дуже розумним був чоловік. Пройшов усі сходинки армійської кар’єри. Він ніколи не боявся приймати будь-яке, навіть найскладніше, рішення, брати відповідальність на себе. Умів також і відповідати за свої дії. Ніколи не уникав відповідальності. Тому, мабуть, й не подобався багатьом тузам і тим, хто “у свиті”… А ще завжди мав свою думку і не умів “пригинатися” (чого сьогодні бракує багатьом).

Таких як Воробйов держава мала б носити на руках, іншими словами кажучи. А його почали “затирати”… З посади першого заступника начальника Генштабу перемістили на ректорську посаду — командувати університетом оборони. Так, свого часу він відмовився вивести війська проти Майдану. Не виключено, що і цього йому не пробачили — Воробйов не став начальником Генерального штабу. Дуже шкода, що від нас ідуть найкращі…”.

“Український репортер” висловлює щире співчуття рідним та близьким покійного.

Леонід ФРОСЕВИЧ

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *