Експерти назвали найщасливіших людей Європи

Найвищий показник щастя жителів у Фінляндії – 74 пункту, за нею йдуть Данія з 73 пунктами, Швеція з 71 пунктом, Естонія з 70 пунктами і Норвегія з 68 пунктами, свідчать результати міжнародного дослідження “Індекс щастя”, проведеного дослідницьким агентством “Cliente”.

Індекс щастя жителів Латвії досяг порівняно високої позначки в 70 пунктів із 100, свідчать результати міжнародного дослідження “Індекс щастя”, проведеного дослідницьким агентством “Cliente”, – повідомляє lenta.

Жителі інших країн північної Європи також високо оцінили рівень свого особистого щастя.

У Німеччині та російському місті Санкт-Петербурзі індекс щастя жителів склав 66 з 100 пунктів.

Велика частина – 23% – жителів Латвії вважають емоційне благополуччя найважливішим джерелом щастя. У Данії такої ж думки дотримуються 42% респондентів, в Фінляндії – 37%, в Норвегії – 30%, в Санкт-Петербурзі – 22%, а в Естонії – 20%.

В якості другого за важливістю джерела щастя жителі Латвії – 20% – згадали добру економічну ситуацію. Гарне здоров’я найбільш важливим джерелом щастя порахували тільки 9% опитаних.

У Данії економічна ситуація не є джерелом щастя для населення, такої ж думки дотримуються жителі Швеції, Норвегії та Фінляндії. У Швеції основним джерелом щастя є сім’я (31%), а в Німеччині – здоров’я (20%).

Опитування “Індекс щастя” був проведений в цьому році в восьми країнах – Швеції, Данії, Норвегії, Фінляндії, Німеччини, Росії (в Санкт-Петербурзі), Естонії і Латвії. В цілому було опитано 8 582 людини (близько 1000 в кожній країні).

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *