Експерти МВС досліджують карабін, з якого стріляли по машині бізнесмена Соболєва

Карабін на американській платформі AR калібру 7,62 мм із, схоже, недорогим китайским оптичним прицілом XD Precision скоро надійде для дослідження експертів як та зброя, з якої з високою ймовірністю було зроблено фатальний постріл по машині бізнесмена, депутата Київської облради Вячеслава Соболева увечері 1 грудня.

Про це написав у Фейсбуку директор департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко. За його словами, вочевидь, куля випущена саме з цього карабіну, забрала життя трирічного сина Соболєва.

За попередніми фаховими висновками, цю зброю тяжко назвати високоточною саме для снайперської стрільби. Схоже, організатори та виконавці не обтяжували себе пошуком коштовних знарядь злочину і ретельним плануванням, а просто взяли перше, що потрапило під руку. Дешево, сердито і доступно. Криміналісти та оперативники Поліція Києва вчасно і якісно встановили траекторію польоту кулі, яка вказала на помешкання хостелу на вулиці Тарасівський. Далі все було справою техніки. Двоє молодих хлопців, яких об`єктивно підозрюють у вбивстві дитини, сьогодні отримали погоджені прокуратурою підозри від слідства.

“На жаль, 5 років війни об`єктивно криміналізують суспільство. Із кожним днем, який Україна проживає у збройному опорі російському агресору, збільшується кількість захисників, які пройшли фронт і повернулися до мирного життя. І чимало з них стають ласими об`єктами для залучення у тенета злочинності. Кримінал їх зваблює передусім грошима. Як і цих двох хлопців, які вчиняли замах на Соболєва, а поцілили у його дитину, – пише Артем Шевченко.

-Подібне переживають усі країни після тривалих кровопролитних військових конфліктів – це загальносвітова тенденція. Саме тому надважлива місія Мінветеранів: соціалізувати, залучати до служби, давати роботу і надію у житті усім тим, хто воював на фронті. І не давати можливості проросійським медіа, всім цим «странам» і «вєстям», просувати в українське суспільство ворожий пропагандистський наратив, мовляв, ветерани війни із російським агресором – це кримінальна небезпека”.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *