Екс-міністр охорони здоров’я Мусій та активіст Шерембей почубились у прямому ефірі (+відео)

Як інформує «Український репортер», це сталося у студії телеканалу «Прямий» на ток-шоу «Ситуація».

Бійка зчинилася після сварки, в яку переросло обговорення роботи Мусія на посаді міністра охорони здоров’я України, яку він обіймав у 2014 році.

Дмитро Шерембей, голова благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» (людей, які живуть з ВІЛ/СНІД) звинуватив Олега Мусія в корупції. Той своєю чергою заявив, що Шерембей «класичний маніпулятор і класичний брехун».

Тут Шерембей зірвався з місця, схопив склянку з водою та виплеснув її Мусію в обличчя. Після цього зчинилася бійка, рознімати яку кинулися інші учасники ток-шоу та ведучий «Прямого» Тарас Березовець.

Після інциденту Мусій викликав поліцію та повідомив, що звернеться до медиків.

«У мене трішки болить спина. Але найбільше в мене запитання і проблема – я знаю (і це публічно заявляв Шерембей), що він хворий на ВІЛ/СНІД, і була завдана мені подряпина, з якої текла кров. Я тепер переживаю за свій стан та статус. ВІЛ/СНІД передається через кров, не дай боже подряпина контактувала з кров’ю Шерембея, щоб в мене не було проблем зі здоров’ям через це», – заявив екс-міністр.

Тим часом Шерембей пояснив, чому почав бійку:

«Я представляю велику кількість людей – це приблизно 250 тисяч осіб в Україні, і їх оточення, які живуть зі смертельною хворобою. З 2000 року ми з нашою командою і партнерами боремося за життя цих людей. І, по суті, доклали максимум зусиль, аби хоч якось почала змінюватися система охорони здоров’я… І коли в прямому ефірі людей, яких я представляю, називають «1% навіть не пацієнти»… І, напевно, у мене накопичилася, звичайно ж, утома: що люди, які отримують корочку депутата, втрачають землю під своїми ногами і починають до людей, як до товару ставитися».

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.