Засновник “Amazon” Джефф Безос пожертвує два мільярди доларів на відновлення природи

Засновник компанії Amazon Джефф Безос на кліматичному саміті COP-26 у Глазго заявив, що його фонд пожертвує 2 мільярди доларів США на відновлення природи та трансформацію системи продовольства.

Як повідомляє BBC, він вперше осягнув крихкість земної природи під час польоту в космос на міжорбітальному кораблі New Shepard у липні.

«Мені казали, що вид Землі з космосу змінює призму, крізь яку дивишся на світ, але я не був готовий до того, наскільки це правда. Якщо подивитися звідти на Землю, атмосфера здається такою тонкою, а наша планета – такою маленькою та крихкою. Тепер ми мусимо всі діяти разом, аби захистити наш світ», – сказав засновник Amazon.

Зазначається, що фонд Bezos Earth Fund загалом планує пожертвувати на боротьбу зі зміною клімату 10 мільярдів доларів США. У вересні фонд вже пообіцяв виділити 1 мільярд доларів на збереження природи та корінних народів і культур.

Раніше Безоса критикували за те, що він витратив величезні кошти на свій політ у космос. Також колишні співробітники Amazon піддавали компанію критиці за її неекологічну політику.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *