“Джура-2018”: у Переяславі розпочалися найбільші в Україні дитячі патріотичні змагання

У Переяславі-Хмельницькому на Київщині стартував 10-й Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

На змагання «Джура -2018: Наддніпрянська Січ», які триватимуть до 15 липня, з’їхалися школярі з усієї України. Переможці обласних етапів візьмуть участь у спортивних змаганнях, вікторинах, мистецьких конкурсах, майстер-класах, рейд-походах, краєзнавчих екскурсіях, ознайомляться з роботою козацьких і молодіжних патріотичних організацій.

Учасники пройшли ходою вулицями Переяслава, вшанували хвилиною мовчання полеглих воїнів АТО та поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Юних патріотів привітав віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко: «Хтось із вас піде далі по військовій стезі, буде захищати Україну, хтось буде цивільним. Та хоч би як склалася доля кожного з вас, ви маєте знати, що іншої землі у нас немає, що ніде ви не будете шановані й любимі, як тільки тут, на рідній українській землі! З 2014 року захисники України стали головною надією для всіх, і ви – частина великої української надії».

Всеукраїнська гра «Джура» – системна форма позакласної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Її основою є дитяче самоврядування на засадах козацької самоорганізації.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *