ДСНС нагородила школярів, які виявили мужність у перші хвилини після аварії гвинтокрила у Броварах

Чотирьох броварських старшокласників – Андрія Доценка, Антона Прищепу, Віктора Комісарова та Гліба Касьяна 27 січня було відзначено за мужні дії у перші хвилини після авіакатострофи гелікоптера 18 січня на території дитсадка в Броварах.

Вони без роздумів кинулися на допомогу та робили все що могли – заспокоювали дітей, надавали їм необхідну допомогу, розшукували їхніх батьків.
«Хлопці, ми вдячні вам за допомогу і хочеться сподіватися, що в майбутньому, ви зможете рятувати людей вже на професійному рівні. Двері наших навчальних закладів завжди відчинені для вас”, – зазначив після нагородження начальник Головного управління Анатолій Мусієвич.

Хлопці поспілкувались з Броварськими рятувальниками, випробували бойовий одяг та отримали масу позитивних емоцій в місцевому пожежно-рятувальному підрозділі.

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Київській області

Газета “Громадський Ревізор” пише, що юнаків нагородили пам’ятними медалями “За врятоване життя”.

Нагадаємо: 18 січня Броварах Київської області зазнав авіакатастрофи гвинтокрил ДСНС, на борту якого перебували міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін, державний секретар МВС Юрій Лубкович, а також група працівників МВС. Усі вони разом з екіпажем (троє авіаторів) загинули. Внаслідок жахливої трагедії загинули і зазнали травм цивільні громадяни, серед яких є діти.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”