Догралися: затримано посадовців Національної музичної академії України імені Чайковського

Хабар у 160 тисяч гривень за оренду концертної зали – такі апетити деяких посадовців Національної музичної академії України імені Чайковського.

На вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито проректора та директора оперної студії Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського.

Згідно з матеріалами слідства, вони налагодили протиправну схему вимагання коштів за оренду приміщень, що належать Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського та перебувають у державній власності, без укладання будь-яких договорів та угод.

Так, за один день оренди концертної зали для зйомок рекламного ролику посадовці зажадали від винаймача 160 тис. гривень, що еквівалентно 4 тис. доларів США.

Передача коштів відбувалася у два етапи. Після час одержання другого траншу у сумі 2 тис. доларів США в одному з підвальних приміщень академії посадовців затримали. Під час обшуків у фігурантів вилучили ще 32 тис. доларів США та 5 тис. євро.

Наразі затриманим особам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів. Встановлюються інші можливі факти їх протиправної діяльності.

Корупційне правопорушення викрито прокурорами спільно зі слідчими СВ Шевченківського УП ГУНП у місті Києві за матеріалами Правобережного МРВ ГУ СБ України у Києві та Київській області.

Пресслужба Київської міської прокуратури.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”