Через стрімке зростання інфікованих COVID-19 в Україні розгортають лікарні другої хвилі

Через стрімке зростання кількості хворих на коронавірус в Україні починають розгортати лікарні другої хвилі для приймання інфікованих.

Про це у Телеграм написав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Розпочинаємо розгортати лікарні другої хвилі для приймання хворих на коронавірус. Сьогодні зафіксований черговий антирекорд — майже тисяча нових випадків», — написав він 25 червня у Telegram-каналі

«Завантаженість лікарень значно збільшилася. Це означає, що ми увійшли в серйозну хвилю захворюваності», — додав прем’єр.

Він також закликав українців дотримуватися карантинних заходів, аби владі не доводилося знову «закривати країну на жорсткий карантин».

«Українські медики та епідеміологи кажуть нам про одну головну причину: люди перестали дотримуватись обмежень, а місцева влада не наважується ці обмеження посилювати. Як наслідок — бачимо значне зростання захворюваності у відповідних областях», — зазначив прем’єр.

Також Шмигаль поскаржився, що в інших країнах з адаптивним карантином кількість хворих не зростає, а тримається на помірному рівні.

«Тож якщо ми хочемо вберегти економіку та не закривати країну на жорсткий карантин, єдиний шлях — разом дотримуватися обмежень, що запропоновані в адаптивній моделі. Це маски, дезінфекція та соціальна дистанція», — підсумував він.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *