«Будете перекладати відповідальність на інших – вам кінець». Екскерівник Київщини звернувся до чиновників

«Селекторами та постами у Фейсбуці вірус не подолати».Так вважає колишній голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян.

На його думку, «короновірус – це тест на повноліття для тих, хто представляє державу. На усіх рівнях…»

Він радить керівникам регіонів «негайно, протягом дня-двох переглянути усі обласні програми. Треба відмовитися від тих заходів, які зараз не є логічними. Це дасть можливість акумулювати десятки, якщо не сотні мільйонів гривень, які важливо зараз мати в якості резервів, направити на більш важливіші заходи».

Ексчиновник пише на сторінці у Фейсбуці, що в обласних програмах є дуже багато витрат, які «зараз виглядатимуть не просто смішно, але і трагічно. Повірте, іноді краще ями або непочищене озеро, аніж неврятовані життя через непідготовлені лікарні до сьогоднішніх викликів».

Тому – порада: негайно зупинити закупівлі по програмах та заходах, які не є актуальними. Це дуже просто – щоб краник підписав розпорядження.

Протягом дня-двох потрібно скликати позачергові сесії обласних рад та затвердити відповідні зміни. Обласні депутати мають нести не меншу відповідальність, аніж керівництво регіону.

Потрібно перестати робити вигляд, що щось робиться. Тому що це «щось» потім дуже швидко прилетить до вас назад. Селекторами та постами у Фейсбуці вірус не подолати.

Михайло Бно-Айріян звертається до чиновників:

«Не потрібно чекати, поки Київ щось вирішить. Під вами – лікарні, вся відповідна інфраструктура. Готуйтеся до найгіршого сценарію. Потрібні ліжка. Якомога більше. Потрібно паливо для швидких. Потрібні ліки. Це все – ваша зона відповідальності. Будете перекладати відповідальність – вам кінець».

Ще порада: «В нас є круті та активні люди, з громадською позицією. Їм вірять, їм довіряють. Вони – лідери громадської думки, можливо, яка не зовсім вам і подобається… Об’єднайте їх навколо спільної боротьби. І вони стануть вашими найкращими помічниками.

«Не думайте, що все мине. І оцінка вашим діям обов’язково буде дана. Безпосередньо тими, кому вже сьогодні потрібно допомагати. А ця оцінка набагато жорсткіша, ніж президентський указ про звільнення. Тому що це – назавжди. І не кажіть потім, що вас не попереджали».

У жовтні 2019 року Михайло Бно-Айріян написав заяву про відставку.

Як розповідав “Український репортер”, він розмістив у Фейсбуці свою заяву на ім’я Президента України, додавши такий коментар:

«Ліпше умерти раз, умерти гордо, з незламаною душею, аніж повзати на колінах і вмерти двічі — морально й фізично. Але в першім варіанті ще є шанс взагалі не вмерти» (Андрій Чумак, «Сад Гетсиманський»).

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *