Бортпровідниця трагічного Боїнга Марія Микитюк готувалася до весілля

Наречений втраченої в авіатрощі бортпровідниці Марії Микитюк здивував заявою: “Готувались до весілля”.

В авіакатастрофі літака Boeing-737 загинула 24-річна бортпровідниця родом з Івано-Франківська Марія Микитюк. Дівчина навчалася в Національному авіаційному університеті у 2012-2018 роках.
Марія – єдина дитина у сім’ї. Виховувала її мама. Дівчина 4 роки зустрічалася з Богданом Виновим. У 2021 році пара планувала весілля.

“Рано-вранці мені перше повідомлення написали її друзі та колеги. Потім я подивився новини. Я знав, що Марія там, я читав про ці обстріли вночі, я підозрював, що щось не так, але не думав…” – поділився кореспондентам Суспільного наречений Марії Микитюк Богдан Винов.

І додав, що дівчина була завжди веселою, позитивною, оптимістичною, мала багато планів та ідей. Марія завжди досягала свого і дуже багато вчилася.

“Такий собі блогер. 24 роки, 23 країни, ніякої корисної інформації під фото”, – так про себе в Instagram написала бортпровідниця Марія Микитюк. Майже на всіх фото Марія посміхається, а в підписах до них – часто жартує.

Авіакомпанія МАУ звертається до близьких та родичів пасажирів рейсу PS752 Тегеран-Київ 08 січня 2020 року, з проханням якнайшвидше звернутися за телефонами:

0 800 601 527 ( для дзвінків з України) +38 044 581 50 19 ( для дзвінків із-за кордону) для отримання інформації та необхідної допомоги.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *