Блискавки вбили чотирьох людей, ще двоє постраждали

Внаслідок негоди, яка прокотилася західними регіонами України з 29 на 30 червня, від ударів блискавки загинули чотири людини, ще двоє постраждали. Як уже повідомляв “Український репортер”, у Львові біля Левандівського озера блискавка влучила у дерево, під яким люди сховалися  від дощу.

Як наслідок загинув 30-річний чоловік і 9-річна дівчинка, ще одного чоловіка 1981 року народження і його 10-річного сина госпіталізували до 8-ї міської лікарні. Хлопчик у реанімації, у батька – підозра на інфаркт.

Аналогічна трагедія сталася на Волині у селі Поступель Ратнівського району. Там внаслідок влучення розряду блискавки загинули двоє дітей (2002 і 2005 р.н.).

Загалом сильний дощ і буревії призвели до повалення 216 дерев, пошкодження 75 будинків і  50 об’єктів соціально-побутової сфери на території Волинської, Закарпатської, Львівської, Рівненської та Чернівецької областей. Крім того, через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 881 населеного пункту у 10 областях.

У Волинській області у чотирьох районах (Локачинський, Луцький, Маневицький та Шацький ) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 54 приватних житлових будинках та 36 об’єктах соціально-побутової сфери, повалено 77 дерев. Знеструмлено 236 населених пунктів.

У Закарпатській області у 3 районах області сталося повалення 9 дерев (Міжгірський, Перечинський та Рахівський райони).

У Львівській області у Самбірському районі пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 6 приватних житлових будинках, повалено 4 дерева. Знеструмлено 135 населених пунктів.

У Рівненській області постраждала 1 дитина (2009 р.н.), у двох районах (Володимирецький та Млинівський) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 11 приватних житлових будинках та на 1 об’єкті соціально-побутової сфери, повалено 19 дерев. Знеструмлено 22 населені пункти.

У Чернівецькій області у п’яти районах (Путильський, Сокирянський, Кельменецький, Новоселицький та Хотинський) пошкоджено шиферні та металеві покрівлі на 20 приватних житлових будинках та 13 об’єктах соціально-побутової сфери, повалено 111 дерев. Знеструмлено 76 населених пунктів.

Через обрив ліній електропередач без світла залишається низка населених пунктів: Хмельницька область – 262, Тернопільська – 69, Вінницька – 37, Житомирська – 28, Київська – 15 та Луганська – 1.

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.