Безхатько з Ірландії здивував Бориспіль

Активісти громадського формування “Сектор Безпеки” помітили в Борисполі підозрілого чоловіка, який у спеку був одягнений у костюм хімічного захисту і мав при собі велику дорожню сумку.

З`ясувалося, що це “гість” України – безхатько з Північної Ірландії.

Про це дивне знайомство активісти із “Сектору Безпеки” написали на своїй сторінці у Фейсбуку: “Враховуючи сьогоденні реалії в нашій державі, бачити європейця, що приїхав сюди з власної волі, досить дивно… Але буває і таке”.

На думку активістів, пояснити перебування іноземного безхатька в українському містечку дуже просто. Адже він отримує допомогу своєї держави – 1200 євро. Тож може нормально жити в Україні, навіть дозволити собі мешкати в готелях міста. Хоча, як пишуть активісти “Сектору Безпеки”, там досить негативно відгукуються про поведінку незваного іноземного “гостя”.

В “імпортного” безхатька було виявлено ноутбуки, золоті прикраси, два комплекти костюмів хімічного захисту, тому чоловіка направили в поліцію, щоб він пояснив, де все це взяв. Хоча цілком можливо, що на державну допомогу з безробіття, отримувану в своїй країні, ірландець міг усе це придбати.

Під час спілкування іноземця-безхатька з громадськими активістами і поліцейськими Борисполя за перекладача був місцевий школяр, який приємно вразив усіх знанням іноземної мови.

Підготувала Алла ТОПЧІЙ

Фото зі сторінки “Сектор Безпеки” у Фейсбуку

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.