Армія сталкерів окупувала Чорнобильську зону відчуження

Лише за останню добу в Чорнобильській зоні відчуження поліцейські затримали шістьох “сталкерів”, з яких троє іноземців. Про це повідомляє поліція Київщини. 

Дві групи сталкерів, серед яких троє іноземців, незаконно проникли на територію зони відчуження Чорнобильської АЕС поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму і були затримані працівниками поліції.

Одну групу сталкерів (34, 38 та 39 років) виявили у лісовому масиві поблизу відселеного селища Кливини, всі вони є громадянами Литви. Другу групу затримали у відселеному місті Прип’ять, молоді люди (20, 21 та 23 років) є громадянами України.

Раніше поліція повідомляла, що лише впродовж першотравнених свят у зоні відчуження ЧАЕС затримали 9 сталкерів – три групи туристів-екстремалів з Житомирської, Київської та Закарпатської областей.

Щодо всіх екстремалів склали адміністративні протоколи за статтею 46-1 “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення” Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *