103-річний лікар із Бельгії пройде марафон у 42 км, щоб зібрати кошти на ліки від COVID-19

103-річний лікар із Бельгії Альфонс Лемпоельс вирішив щодня ходити навколо свого саду, щоб зібрати гроші для дослідників, які працюють над ліками проти COVID-19.

Про це повідомляє Reuters.

Лемпоельс розповів, що його надихнув британський ветеран Том Мур, який ходив навколо свого будинку та зібрав понад 33 мільйони фунтів стерлінгів для британських лікарів, які борються з епідемією коронавірусу.

Свій «марафон» колишній лікар розпочав 1 червня. До кінця місяця він планує пройти 42,2 кілометра.

Для цього він щодня робить 10 кіл навколо будинку — це приблизно 145 метрів. А щоб не втратити рахунок, Альфонс кидає палицю до миски, коли закінчує коло.

«Мої діти сказали, що я можу ходити, як мінімум так само, як Том Мур. До того ж мені 103 роки. Вони запропонували мені щось зробити. Моя онучка нещодавно пробігла марафон, тож я жартома сказав, що буду бігати марафон», — розповів бельгієць.

Поки Лемпоельс зібрав трохи більше, ніж 6 тисяч євро. Гроші він передасть Левенському католицькому університету, де науковці працюють над ліками проти COVID-19.

«Як лікар я відчуваю, що це мене стосується. Я щасливий, що можу зробити щось, щоб допомогти у боротьбі з коронавірусом», — поділився Альфонс.

Нагадаємо, що британський ветеран Том Мур до свого 100-річчя попросив людей жертвувати гроші за те, що він ходить навколо будинку. Гроші він збирав для лікарів, які борються з COVID-19 у Великій Британії. Він планував зібрати тисячу фунтів, а зібрав — понад 33 мільйони. За це Королева Єлизавета II посвятила ветерана у лицарі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *