Збірна Хорватії першою вийшла у півфінал ЧС 2022, обігравши у серії пенальті Бразилію

Збірна Хорватії з футболу вийшла у півфінал чемпіонату світу 2022 року в Катарі, обігравши в 1/4 фіналу турніру команду Бразилії.

Основний час поєдинку завершили внічию 0:0. Першою в овертаймі відзначилася Бразилія. На 105-й хвилині Неймар, зігравши у стінку із партнером зі збірної, пробив воротаря команди Хорватії Домініка Ліваковича.

За три хвилини до закінчення додаткового часу рахунок у напруженому поєдинку відновив Бруно Петкович, 1:1.

У серії післяматчевих пенальті точнішими були хорватські футболісти 4:2. Блискуче зіграв воротар цієї команди.

У півфіналі хорвати зустрінуться з переможцем матчу між Нідерландами та Аргентиною.

До речі, Хорватія била післяматчеві пенальті у другому матчі поспіль: зустріч 1/8 фіналу проти Японії завершилася серією 11-метрових ударів. Футболісти цієї країни вдруге поспіль і втретє в історії вийшла до півфіналу чемпіонатів світу з футболу. Водночас команда Бразилії не змогла дійти до 1/2 фіналу в чотирьох із останніх п’яти ЧС.

Чемпіонат світу-2022 відбувається у Катарі з 20 листопада до 18 грудня.