Євро-2020: збірна України з футболу здобула перемогу в Люксембурзі

Футбольна збірна України показала хорошу гру і в поєдинку другого туру кваліфікаційного раунду до чемпіонату Європи 2020 року, перемігши команду Люксембурга – 2:1.

Хоч наші футболісти і домінували у першому таймі, однак довелося відігруватися після голу Дейва Тюрпеля. На 40-й хвилині Віктор Циганков зрівняв рахунок. У другому таймі господарі поля намагалися схилити шальки терезів на свою користь. Мали шанси відзначитися голами й українці. Вже після закінчення основного часу гри, на третій доданій хвилині наша збірна все ж вирвала перемогу – Жерсон Родрігес ударом головою забив автогол.

Українці з чотирма очками очолили групу В. Португалія та Сербія зіграли унічию – 1:1. Наступний поєдинок наша збірна проведе 7 червня проти Сербії.