Український велосипедист підкорив італійську дистанцію
На європейських спортивних “широтах” упевнено заявив про себе львівський велосипедист Олег Канака. В Італії він став чемпіоном світу з велосипедного спорту на треку серед юніорів.
Ці змагання були досить престижними, адже на старт вийшли збірні із 34 країн. Олег Канака переконливо довів, що сьогодні є кращим – зі значною перевагою над суперниками виборов звання чемпіона світу серед юніорів у груповій гонці.
Олег є вихованцем львівської ДЮСШ «Іскра», нині він – студент Львівського училища фізичної культури.
![](https://ukrreporter.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/55-1.jpg)
Нещодавно “Український репортер” мав змогу поспілкуватися з Олегом у перерві між змаганнями на Київському велотреку. 28 липня на столичній арені він переміг у гонці скретч.
Того дня спортсмен був упевнений, що стане лідером у Києві… Сказав, що нині у відмінній формі. Перед київським стартом Олег приїхав із Португалії, де змагався на першості Європи. А там виграв у груповій гонці на очки, це приблизно 25 кілометрів.
До речі, поборотися за першість на Київському велотреку разом з Олегом зі Львова тоді приїхали також чемпіони України Назар Гудзь, Валерій Романенко, Олександр Кривич (призер чемпіонату Європи в гонці скретч). У цій команді також брат Олега – Мар’ян, він теж чемпіон України на треку. “Тобто львівський колектив — потужний, стараємося тримати лідерські позиції в Україні”, – сказав тоді Олег Канака.
![](https://ukrreporter.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/DSC_2031.jpg)
А тренує Олега Андрій Каргут (Львівське училище фізичної культури), наставник, зауважимо, був вражений високою якістю Київського велотреку, якому львівська команда поставила найвищі оцінки.
![](https://ukrreporter.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/recl_IMG_3638.jpg)
Президент Федерації велоспорту України Олександр Башенко привітав Олега Канаку з перемогою в Італії. Особливі слова вдячності він адресував тренерському штабу на чолі з Андрієм Каргутом.
“За такою талановитою молоддю — майбутнє українського велоспорту! Пишаємося вами, хлопці, і очікуємо нових перемог!” – зазначив у привітанні президент Федерації велоспорту України.
Леонід БОРИСЕНКО
Фото на головній: Олег Канака під час змагань на Київському велотреку
Фото Олексія ІВАНОВА