Український плавець Михайло Романчук завоював у Токіо “бронзу”

Український плавець Михайло Романчук виграв бронзову медаль у запливі на 800 метрів вільним стилем, напередодні він встановив олімпійський рекорд.

“Золото” виграв американець Роберт Фінк, а срібну медаль здобув італієць Грегоріо Палтеріні.

Романчук посів третє місце із результатом у 7:42.11. Фінк та Палтеріні фінішували із часом в 7:41.87 та 7:42.11 відповідно.

Українець Сергій Фролов до фінішу прийшов шостим, хоча під час запливу періодично виривався у першу трійку.

Наразі Україна взяла в Токіо чотири бронзові медалі.

27 липня український плавець Михайло Романчук встановив олімпійський рекорд на дистанції 800 метрів вільним стилем.

Українець виграв півфінал на дистанції 800 метрів із результатом 7.41.28. Таким чином, він встановив Олімпійський та національний рекорд.

В Токіо 29 липня розіграють 17 комплектів нагород ХХХІI літніх Олімпійських Ігор.

Михайло Романчук виграв першу українську медаль Олімпіади з плавання за 17 років. Востаннє українці завойовували медалі на Олімпійських іграх в 2004-му році: «бронза» Андрія Сердінова й «золото» зі «сріблом» Яни Клочкової.