Українські велогонщики показали високий клас на міжнародних змаганнях “Class S-2” (+відео)

Потужно виступили українські велогонщики на змаганнях в турецькому місті Аланья, які пройшли з 14 по 17 лютого. За підсумками багатоденної гонки “Class S-2” Ірина Попова стала чемпіонкою, а Володимир Козловський  – срібним призером.

Про це повідомляє Федерація велосипедного спорту України. За сумою етапів серед чоловіків Володимир Козловський, Дмитро Титаренко  і Павло Лукан принесли 115 очок у скарбничку збірної України, а  Ірина Попова та Марина Шерстюк загалом здобули 120 очок.

Федерація велоспорту привітала спортсменів і тренерів з успішним виступом на змаганнях.

До речі, торік Ірина Попова стала срібною призеркою етапу Кубка світу в гонці “елімінатор”. Вона виборола “срібло” з маунтінбайку під час змагань в австрійському місті Грац.  Ця “висота” вже стала другою перемогою велогонщиці у змаганнях з маунтінбайку на чемпіонатах Європи. У 2016 році Попова також виграла гонку “елімінатор”.

Фото із Фейсбук-сторінки Федерації велосипедного спорту України.