Українка Василина Кириченко стала чемпіонкою Європи із дзюдо

Львів’янка Василина Кириченко (вагова категорія понад 78 кг) завоювала золоту медаль на молодіжному чемпіонаті Європи із дзюдо (спортсмени до 23 років), який 12 листопада завершився у столиці Чорногорії Подгориці. У фіналі Кириченко здобула чисту перемогу больовим прийомом над представницею Ізраїлю Раз Гершко.

Це вже п’ята медаль, яку львів’янка привозить додому з європейських і світових першостей, і друге чемпіонське звання.

Дворазова чемпіонка Європи Анастасія Турчин з Рівного (до 78 кг) у фіналі поступилася німкені Анні Марії Вагнер і завоювала “срібло”.

Киянин Артем Лесюк (60 кг) здобув “бронзу”, перемігши бельгійця Йорріта Верстрайтена.

Артем Хомула, Семен Ракита і Богдан Зусько завершили змагання на сьомих позиціях. Загалом Україну представляли 9 чоловіків і 4 жінки.

У загальнокомандному заліку збірна України з трьома медалями посіла п’яте місце серед 40 країн.