Сергій Ємельянов виборов паралімпійське золото. Це вже п’ята медаль українських спортсменів зранку

Український спортсмен Сергій Ємельянов став переможцем Паралімпійських ігор в Токіо у змаганнях з параканое. За 10 день змагань, 3 вересня, Україна здобула вже 5 медалей.

Про це повідомив Національний паралімпійський комітет України.

Сергій Ємельянов завоював золоту медаль на байдарці-одиночці на 200 метрів у класі KL3 з результатом 40.355 секунди. Він обійшов представника Паралімпійського комітету Росії Леоніда Крилова і спортсмена з Великої Британії Роберта Олівера.

Окрім того, 3 вересня срібні медалі для України здобули Микола Синюк (на байдарці-одиночці на 200 метрів у класі KL2), Людмила Данілина (біг на дистанції 1 500 м), Єгор Дементьєв (велошосе в класі С4−5) та Микола Жабняк (метання диску).

Наразі у Національної збірної України станом на 9:00 3 вересня 89 медалей: 21 золота, 43 срібних та 25 бронзових. Україна посідає 4-е місце за кількістю виборених нагород та 5-е ㅡ за кількістю здобутого «золота». А втім, змагання ще тривають, тож результати можуть змінюватися.