Паралімпіада: в українців уже сім нагород

Українські спортсмени показують високих клас на Паралімпійських іграх в Пхьончхані. У лижних гонках на 15 кілометрів Оксана Шишкова завоювала “срібло” серед спортсменів з порушенням зору, а Людмила Ляшенко виграла “бронзу” серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, що у перший день змагань Шишкова здобула “срібло” у біатлонному спринті на 6 км, а Ляшенко у цій дисципліні стала бронзовим призером.

Ми пишаємося й Ігорем Рептюхом – він здобув для України третю золоту нагороду. Ігор став паралімпійським чемпіоном у лижній гонці на 20 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, розповідає УКРІНФОРМ. Для Рептюха це вже друга медаль у Пхьончхані – раніше Ігор виборов “бронзу” на дистанції 7,5 км.

На фото: Ігор Рептюх