Одеська каратистка завоювала золоту медаль в Парижі

В Одесі вітання приймає Анжеліка Терлюга – вона завоювала золоту медаль престижного міжнародного турніру серії Karate 1 – Premier League в Парижі.

Як інформує сайт Одеської міськради, з 25 по 27 січня в Парижі відбувся престижний турнір серії Karate 1 – Premier League. У складі збірної України Одесу на турнірі представляла Анжеліка Терлюга.

Одеситка виступила у ваговій категорії до 55 кілограмів і за результатами змагання піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошану турніру серії Karate 1 – Premier League.

На шляху до фіналу Анжеліка перемогла чемпіонку Європи серед молоді 2018 року – естонку Лі Лірісман (3: 0), американку Бренді Робінсон (5: 3), японку Шорі Накамуру (6: 0), а в півфіналі здолала японку Фуміко Ішіаі (0: 0 за рішенням суддів).

У фінальному поєдинку вона здобула перемогу над польською спортсменкою – чемпіонкою світу 2018 року Доротою Банащик з рахунком 4: 0. Підготував спортсменку до змагань тренер Денис Морозов.