На чемпіонаті світу з зимових видів спорту в Канаді українські паралімпійці здобули рекордну кількість нагород

Національна паралімпійська збірна України з зимових видів спорту з 42-ма нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей) стала першою на чемпіонаті світу, що проходив у канадському місті Прінс Джордж.

Сьогодні наші паралімпійці повернулись додому, де їх урочисто зустріли в аеропорту “Бориспіль”, повідомляє Цензор.НЕТ .

Зауважимо, що у всі змагальні дні, українські паралімпійці ні разу не поступилися першим місцем у загальнокомандному заліку. Зокрема, в останній день змагань, наші спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі: 2 срібні та 2 бронзові.

Загалом 13 із 19 спортсменів, які презентували Україну на цьому чемпіонаті світу, вибороли високі нагороди, 7 з них – золоті.

Найбільше медалей у складі збірної України здобули Людмила Ляшенко, Тарас Радь і Оксана Шишкова.

Одразу чотири золоті медалі у Людмили Ляшенко (три у біатлоні та одна у лижних перегонах).

Тарас Радь виграв 6 нагород, з яких 3 золоті медалі у біатлоні. Оксана Шишкова також здобула 6 нагород, з яких одне “золото” у лижних перегонах. Джерело: https://censor.net.ua/ua/p3113910