Українська спортивна пара потрапила до фіналу чемпіонату Європи з фігурного катання

Українська спортивна пара Софія Голіченко та Артем Даренський кваліфікувалась до довільної програми чемпіонату Європи з фігурного катання, що триває в естонському Таллінні.

Чемпіони України з Дніпра отримали 55,15 балів та після короткої програми посідають 14 місце, – повідомляє Захід.Нет

Для 17-річної Софії та 20-річного Артема нинішній чемпіонат є дебютним. Кілька років поспіль Україна не мала своїх представників у цьому виді програми.

Нагадаємо, кількома годинами раніше у короткій програмі восьмим фінішував Іван Шмуратко.

У другий день змагань, 13 січня, із короткою програмою виступатимуть жінки, де Україну мала представляти Марія Андрійчук, проте спортсменка знялась зі змагань через позитивний тест на ковід. Також спортивні пари розіграють перший комплект нагород.