Кубок світу з велотреку: в активі збірної України дві нагороди

«Срібло» та «бронза» – такий здобуток наших велосипедистів на змаганнях в Англії.

Національна збірна України з велоспорту на треку продовжує свої успішні виступи на Кубку світу. І якщо на першому етапі, що відбувся у Польщі, у нас була одна нагорода, то на змаганнях в Манчестері «жовто-сині» здобули вже дві медалі, інформує Федерація велоспорту України.

«Срібло» виборов Андрій Винокуров, який у дисципліні кейрін поступився лише голландському гонщику Матійсену Бюхлі.

«Бронзу» здобула Олена Старікова. У гіті та 500 метрів українка з часом 33,825 секунди пропустила вперед лише росіянку Дарину Шмельову (33,613) та німкеню Міріам Велту (33,634).

Нагадаємо, наступний етап Кубка світу з велотреку відбудеться з 1 по 3 грудня в Канаді.