Євро-2020: Данія перемогла Чехію і вийшла до півфіналу

Збірна Данії пробилася до півфіналу Євро-2020. Данці у бойовій грі 1/4 фіналу з рахунком 2:1 перемогли команду Чехії.

Поєдинок пройшов у Баку у суботу, 3 липня.

Данцям вдалося забити швидкий гол. На п’ятій хвилині після подачі кутового Томас Ділейні ударом головою пробив у кут воріт збірної Чехії – 1:0.  Під кінець другого тайму Данія забиває другий гол. На 42-й хвилині пішла подача з флангу і Каспер Дольберг зіграв на випередження і пробив під поперечку воріт – 2:0.

На 49-й хвилині Пітер Шик ударом з метрів десяти пробиває Каспера Шмейхеля – 1:2. Чехія після забитого голу ожила і створили не один момент біля воріт збірної Данії. Шмейхель виручав данців після ударів Шика та Томаша Соучека.

Чехія в останні хвилини пішла на штурм воріт збірної Данії, але щось небезпечне в атаці так і не створила. Данія вистояла і стала третім півфіналістом Євро-2020.

У півфіналі 7 липня Данія гратиме з переможцем матчу Англія-Україна.