Це був суперпоєдинок на Євро-2020. Українські футболісти у додатковий час нокаутували збірну Швеції

Це був суперпоєдинок на Євро-2020. В надзвичайно напруженому і цікавому поєдинку 1/8 фіналу Євро-2020 національна збірна України продемонструвала бійцівський характер, виняткову силу волі до перемоги, високий клас і майстерність.

У додатковий час гри наші хлопці зуміли нокаутувати суперника, забивши переможний м’яч. З рахунком 2:1 українці перемогли дуже потужну шведську команду і вперше в історії вітчизняного футболу виходять в 1/4 фіналу Євро-2020.

На 120-й хвилині після подачі від Зінченка Артем Довбик, який вийшов на заміну, поставив крапку в поєдинку, забивши красивий м’яч головою – 2:1. Україна – у чвертьфіналі. 3 липня в Римі наша збірна гратиме з Англією.