На Полтавщині собаки та кінь ледь не зірвали футбольний матч Україна-Італія

У Нижніх Млинах на Полтавщині собаки та кінь вибігли на футбольне поле під час дефлімпійського матчу Україна-Італія та ледь не зірвали гру.

Про це повідомило видання «Новини Полтавщини». Після другого голу, на 41-й хвилині гри на полі з’явилися два песики. Командам довелося бігати за неочікуваними гостями, щоб вони покинули стадіон.

Через 18 хвилин, під час перерви, на поле вийшов кінь. Останнього представникам збірної вдалося випровадити швидше, ніж попередніх порушників.

Гра відбулась на стадіоні «Ворскла — Зміна». В матчі перемогли українці з рахунком 3:0.

Дефлімпійські ігри — санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують. Перші дефлімпійські ігри пройшли в Парижі 1924 року. Українські легкоатлети взяли в них участь уже в 1957 році.