Фехтувальниця Ольга Харлан взяла паузу в кар’єрі після поразки на Олімпіаді

Українська фехтувальниця, чинна чемпіонка світу, олімпійська чемпіонка 2008 року Ольга Харлан вибула з боротьби за медалі на токійській Олімпіаді ще в першому колі. Вона поступилася 25-річній китаянці Ян Хен’ю з рахунком 12:15. Після програшу спортсменка оголосила про перерву в кар’єрі.

Після такого стрімкого програшу Ольга Харлан заявила, що хоче «пожити без шаблі». На своїй сторінці у Фейсбуку спортсменка написала,  що розчарована, почувається слабкою і звинувачує у програші лише себе, тому що не змогла впоратись з емоціями.

«Півтора роки без змагальної практики вочевидь вплинули на мене. Щоб почуватись упевнено, мені потрібно перемагати, відчувати змагання, адреналін. Те, що було сьогодні, важко назвати фехтуванням. Зараз я дуже хочу відпочити… морально. Хочу пожити життя без шаблі», – сказала Ольга Харлан.

Раніше фехтувальниця сказала, що після Олімпійських ігор у Токіо подумає про те, чи завершувати кар’єру. «Залежатиме від результату і відчуттів», –  Ольга Харлан. Тоді ж спортсменка сказала, що хоче створити сім’ю і «пожити нормальним життям».

Ольга Харлан 5 років поспіль очолювала світовий рейтинг Міжнародної федерацї фехтування. А у 2020 році вона стала прототипом ляльки Барбі від компанії Mattel. Лялька-фехтувальниця увійшла в серію Role Models.

Нагадаємо, що наступні літні Олімпійські ігри відбудуться у 2024 році в Парижі.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *