Жириновський закликав Путіна у новорічну ніч бомбити Україну та країни Євросоюзу

Українофоб та депутат Держдуми Росії Володимир Жириновський в ефірі Першого каналу закликав у новорічну ніч завдати бомбових ударів по території України та країн Заходу.

Як повідомляють іноземні ЗМІ, Жириновський заявив, що слід почати бомбардувати Україну та Захід у ніч із 31 грудня на 1 січня.

«Треба просто шарахнути в ніч із 31 грудня на 1 січня. Години о четвертій ранку, о п’ятій ранку. Вже всі напідпитку», – заявив він.

Політик додав, що не обов’язково бомбардувати всіх, але зробити це потрібно вибірково.

«Покарати їх треба когось, налякати їх треба когось», – додав Жириновський, наголосивши, що якби обіймав посаду президента Росії, то наказав би про такий удар.

До слова, раніше Жириновський закликав Путіна відновити заслання до Сибіру . Він вважає, що люди в засланнях будуть «працювати на благо батьківщини».

Путін прокоментував слова Жириновського, сказавши, що трудові ресурси шляхом заслань – «це не наш метод»« і «надмірна жорсткість». Як пояснив він, на практиці ідея лідера ЛДПР «працювати не буде».

Також скандальний російський політик, лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський потрапив у скандал під час передвиборних дебатів.

Карикатура Андрія Петренка

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


1 коментар до “Жириновський закликав Путіна у новорічну ніч бомбити Україну та країни Євросоюзу

  • 28.12.2021 о 11:32
    Permalink

    Як повідомляють іноземні ЗМІ, Жириновський заявив, що слід почати бомбардувати Україну та Захід у ніч із 31 грудня на 1 січня.

    «Треба просто шарахнути в ніч із 31 грудня на 1 січня. Години о четвертій ранку, о п’ятій ранку. Вже всі напідпитку», – заявив він._______ выживший из ума шмаровоз сын адвоката (или чей он там сын) шлимазл лишенный ума, Гитлер вроде тоже был лишенный ума еврей… интересно попади он в плен, что запел бы тогда?

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *