Зеленський про українців за межею бідності: 250 доларів – це маленька зарплата, але не бідність. Коментар Юрія Левченка

Ось в цьому заголовку – одна з основних проблем більшості українців.

Є багато причин, чому більшість українського народу живе значно гірше ніж могла б у своїй власній державі, але чи не головна – це принципова помилка на виборах, коли люди свідомо обирають на найвищі державні посади представників одного найнайбагатшого відсотка населення, замість того, щоб обирати ближчих до себе.

Справа в тому, що президент чи народний депутат з маєтком в Італії, чи звичкою літати на далекі п’ятизіркові курорти на приватному літаку, НІКОЛИ не зрозуміє проблеми людини, яка ледь-ледь збирає кошти аби заплатити оренду за однокімнатну квартиру, купити своїй дитині нові черевики (бо старі розвалюються) чи просто щодня їздить на роботу в маршрутці.

І тут НЕ питання в тому ЯК ті статки для тих маєтків отримані /зароблені. Навіть якщо раптом якось умовно чесно вдалося в нинішній Україні. Питання не в цьому.

Питання в тому, що в умовах представницької демократії, якщо ти обираєш представляти себе людину, яка за всією своєю суттю НЕ ЗДАТНА тебе належним чином представляти (бо їй не цікаві твої проблеми, або вона їх просто не може зрозуміти, будучи з іншого світу), то ти отримаєш те, що ми маємо сьогодні в Україні – державний апарат, який працює на інтереси 1%, а не більшості українського народу, з усіма відповідними наслідками для цієї більшості…

Юрій Левченко

Нагадаємо, що 20 травня Президент України провів пресконференцію, під час якої висловився в тому числі й на тему доходів населення.

Володимир Зеленський погодився, що кінець “епохи бідності” в Україні стовідсотково не настав. Проте виправдався складною ситуацією в країні та в світі. Водночас президент запевнив, що поступово це все буде, а він та його команда борються за це: “Ми боремося за це. У нас немає просто так грошей, вони не падають з неба”.

Він погодився, що 5-6 тисяч гривень – це дуже маленька зарплата порівняно з європейськими чи американськими стандартами. “У них 250 доларів – це мізерні зарплати. У нас – це теж маленька зарплата, але не є бідністю”, – заявив Зеленський.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *