Затримано екс-командувача Нацгвардією генерала Аллерова

Колишній командувач Національною гвардією України Юрій Аллеров – під вартою. 14 травня його затримали детективи НАБУ.

Затримано також двох співучасників — гендиректора компанії-забудовника та оцінювача. Найближчим часом усім їм повідомлять про підозру у вчиненні корупційного злочину, повідомляє НАБУ.

У чому його суть цієї справи?
НАБУ інформує: ” У 2000-х роках Нацгвардія та компанія-забудовник домовились, що на території колишіньої військової частини в самісенькому центрі Києва, на Печерську, зведуть житловий комплекс. В ньому Нацгвардія мала отримати 50 квартир та 30 паркомісць.

У 2016-2017 сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилась від цих квартир та паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник зводила на околиці Києва (біля станції метро «Бориспільська).

Чи вигідним був цей обмін для держави? Експертиза однозначно стверджує: ні. Вартість квартир в будинку на околиці Києва виявилась на 81 635 448 грн менша за ту, в яку оцінені квартири, що мала отримати Нацгвардія в будинку на Печерську на старті домовленостей.
На жаль, така схема зловживань із землею колишніх військових частин не є унікальною. В роботі детективів НАБУ є ще низка подібних епізодів. Розслідування ж цього розпочато за матеріалами BIHUS.info. Усі слідчі дії НАБУ здійснює під процесуальним керівництвом прокурорів САП”.

З відкритих джерел відомо, що Юрій Аллеров народився у Львові. Він – кандидат військових наук, захистив перед спеціалізованою вченою радою Академії внутрішніх військ дисертацію за спеціальністю «Службово-бойова діяльність сил охорони правопорядку».

У 2011 році Юрію Аллерову було присвоєно військове звання генерал-майора. У 2014 році він – генерал-лейтенант.

30 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко призначив Юрія Аллерова на посаду командувача Нацгвардією. У 2017 році Аллеров – генерал-полковник. 7 травня 2019 року президент звільнив Аллерова з посади командувача НГУ.

Про події у штабі Нацгвардії читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *