Затримали головну медичку періоду правління Януковича. За гратами – Богатирьова

Раїсу Богатирьову колись називали дуже впливовою особою періоду Януковича. Ще  б пак!

Міністр охорони здоров’я, віце-прем’єр-міністр України, секретар РНБО, доктор медичних наук, професор. І хоч багато хто дивувався, чи достатньо знань у лікаря-акушера-гінеколога, щоб здійснювати кураторство силовими відомствами на посту секретаря Ради нацбезпеки і оборони утім це не заважало Богатирьовій тривалий час бути на владному олімпі. Вона є багатющою людиною.

27 серпня її затримали в аеропорту “Київ” (“Жуляни”). Вона накивала п’ятами з України щойно потерпів крах бандитський режим Януковича. Переховувалася в Росії.

Богатирьова прилетіла рейсом з Мінська. Під час проходження прикордонного контролю було встановлено, що відносно неї є доручення правоохоронних органів… Віп-пасажирку затримали.

Можливо, Богатирьова подумала, що до неї вже нема претензій. Адже Голосіївський суд 14 серпня зобов’язав прокуратуру Києва закрити кримінальне провадження щодо неї, оскільки, за висновками суду, в справі закінчився строк досудового розслідування і подальші слідчі дії неможливі. Прокуратура готується оскаржити це рішення.

Богатирьову звинувачують у розтраті державних коштів в особливо великих розмірах.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *