Заради миру Володимир Зеленський готовий пожертвувати рейтингами і посадою

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий піти на все і без вагань втратити посаду глави держави, аби тільки наступив мир.

Про це він сказав під час урочистої промови у Верховній Раді під час інавгурації.

“Мене часто питали, на що ви готові заради припинення вогню. Дивне питання. А на що готові ви, українці, заради життя близьких вам людей. На що? Можу запевнити, що задля того, щоб наші герої більше не гинули, я готовий на все. Я точно не боюсь приймати складні рішення, втрачати свою популярність, свої рейтинги. І якщо буде треба, я без вагань готовий втратити свою посаду, щоб тільки настав мир”, – сказав Зеленський.

Ці слова зустріли довгими оплесками.

“Не втрачаючи наші території. Ніколи”, – додав президент.

На ці слова присутні у парламенті почали вставати, продовжуючи аплодувати.

“Не ми почали цю війну, але нам цю війну закінчувати. І ми готові до діалогу”. Але першим кроком для початком цього діалогу стане повернення усіх українськиї полонених.

Наступним своїм викликом він назвав повернення втрачених територій.

“Чесно кажучи, це формулювання не зовсім коректне, бо неможливо втратити те, що й так наше по праву. І Крим, і Донбас – це українська земля, де ми втратили не тільки території, ми втратили найголовніше – людей”, – сказав президент.

“…Ми всі українці, де б ми не жили, українець – це не в паспорті, українець – це тут, у серці”, – додав президент.

“Я точно це знаю. Від бійців, які захищають нашу країну, наших героїв, як україномовних, так і русскоговорящих. Не буває сильної армії там, де влада не поважає людей, які віддають життя за країну кожного дня. І я зроблю все, аби ви (військові – ред.) відчували повагу – це гідне, а головне стабільне фінансове забезпечення, це ваші житлові умови, стабільні відпустки після виконання бойових завдань, відпочинок для вас і ваших родин. Потрібно не розповідати про стандарти НАТО, творити їх”, – підсумував Зеленський.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *