Запорізький губернатор “забув” про чотири “Мерседеси” та “Рейндж Ровер”

Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль не зазначив у декларації п’ять дорогих автомобілів, повідомляє портал Bihus.info.

Слідчі НАБУ, котрі ведуть проти Бриля кримінальну справу за підозрою в недостовірному декларуванні, встановили, що він має право користування на такі авто: Mercedes-Benz G 63 AMG, Mercedes-Benz SLK 200, Mercedes-Benz S 500, Mercedes-Benz Viano і Range Rover – проте не вказує їх у своїх деклараціях.

Окрім того, на голову Запорізької ОДА оформлено нотаріальну довіреність на управління та розпорядження всім майном свого батька, тобто воно теж мало б значитися в його декларації.

Як випливає з Реєстру речових прав на нерухоме майно, 71-річний Іван Бриль володіє 0,4 га землі та будинком 540 кв. м у Києві, а також двома будинками загальною площею 189 кв. м у Переяславі-Хмельницькому.

Як показує розслідування НАБУ, Костянтин Бриль із дружиною та трьома доньками побували на відпочинку в Туреччині, Італії, Німеччині, Франції, Греції, Ізраїлі та інших країнах, де зупинялися в дорогих готелях. Зокрема, у 2016 році за послуги однієї лише авіакомпанії було заплачено майже $42 тис., хоча офіційно за рік Бриль заробив лише $10 тис.

У декларації за 2017 рік запорізький губернатор указав три будинки площею 319, 629 і 282 кв. м, чотири коштовні годинники та чотири карабіни. Із власних транспортних засобів: Volkswagen Caddy та новеньку Toyota Camry, а також Range Rover матері та Mercedes-Benz S 350 тестя – в користуванні. Готівкою він із родиною зберігає $150 тис. і 3,9 млн. грн. грн.

Як зауважує Bihus.info, Костянтин Бриль, який (судячи з біографії) все своє життя присвятив державній службі в силових структурах, намагається пояснити свої статки тим, що протягом трьох років – ще на початку 90-х – працював у Німеччині.

Фото Bihus.info

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *